| paulp a întrebat:

As dori sa stiu daca a mai printat careva fotografii digitale la Real, Cora, Domo, etc. - sunt acum promotii cu 0, 19 lei buc., calitate standard. Vreau sa stiu ce anume inseamna calitate standard - cum ies pozele? arata bine? Si care e diferenta intre calitatea standard si cea premium - e una atat de mare? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Printeaza-le fara probleme. Calitatea e excelenta. Pozele ies perfect. Eu am scoase la Domo si nu ai ce reprosa. Premiumul e pentru cei cu toate sau fițe sau pentru cei care au un ochi de fotograf profesionist de prima mână.