| l0rre a întrebat:

As dori sa stiu daca exista la antenele parabolice un pachet de programe pe care sa ti-l faci tu, adica tu sa spui ce programe vrei(indiferent ca e digi, focus sat etc).
sunt multe programe pe care le am si nu am uit la ele, si sunt multe programe pe care as vrea sa le am.

Răspuns Câştigător
| mary_1504 a răspuns:

Buna, nu poti sa-ti faci singur un pachet anume cu programele tv, eventual ai putea ca la pachetul promotional pe care tu al alegi sa mai adaugi cateva programe pe care sa le platesti separat de costul abonamentului.