| Rayzzzo a întrebat:

As dori sa stiu pentru ce fel de DDR sunt acesti rami!
Am poza si cu placa de baza ( sloturile de la rami ) si poza cu rami!
Multumesc! Ofer

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Acesti rami, care?

Nu de alta, dar am spart globu de cristal din pacate...

| DeyCj a răspuns:

Păi ai uitat linkul cu poza și 2 e cam greu să îți dai seama de tip deoarece ddr1 seamănă cu ddr 2 de exemplu.Succes

| elycrissro a răspuns:

Cu Everest Ultimate Edition poti sti tot ceea ce detine calculatorul tau, in domeniul Hardware, adica fiecare placa din unitate, ce, cum, cat si adresele spre driveri.

http://www.programepc.com/everest-ultimate-edition-multilingual-full/

| mat31new a răspuns:

Da-mi id tau sa vad cum te pot ajuta