| GabrielClaudiu1993 a întrebat:

As dori sa stiu unde pot gasi niste drivere pentru un laptop Asus x551ca-sx029d,am windows 7 ultimate x64 pe el si drivere-le de pe cd pe care l-am primit cu laptopul nu merg instalate i-mi zice ca nu sunt compatibile cu windows-ul care e instalat

Răspuns Câştigător
| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns:

Incearca aici: http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X551CA/#support e pagina producatorului

3 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

In caz ca te descurci cu limba franceza ai aici cel mai bun site din lume
http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29 Descarci aplicatia
Ma-Config.com pe calculatorul tau si ea iti va gasi automat toate drivele pentru sistemul pe care trebuie sa-l specifici bineinteles!

| gelu1970 a răspuns:

E normal daca laptopul a venit cu cd pentru xp sau pentru un w7 de 32 bit. ai posibilitatea sa cauti driverele manual sau sa instalezi un program care le descarca automat si le instalezi imediat. eu folosesc driver genius professional si merge excelent. partea rea e ca nu e free. daca nu-l gasesti ti- dau eu. bafta

| panther2007 a răspuns:

Din cate stiu eu laptop-ul tau a venit cu windows 8 preinstalat, deci asta inseamna ca ai putea sa downlodezi de pe site-ul producatorului driverele pentru windows 8 64bit, ele ar trebui sa fie combatibile si cu windows 7 64bit