| ILIKEBLUE a întrebat:

As dori si eu o recomandare big grin! Fara suparare dar vreau si eu o pereche de casti cat de cat decente.Important este sa aiba microfon, design si rezistenta pe mai multa durata de timp! As vrea sa ma incadrez in 60-70 lei. Doresc sa aiba unu microfon cu aspect frumos si sa se auda clar. Fara bazaieli, fara intreruperi etc! Cat mai rapid va rog frumos!

2 răspunsuri:
| NOBody3872 a răspuns:

Uite aici niste casti super tari...le am de 2 luni si sunt in stare perfecta si nu se aud bazaieli si nici nu se intrerup---> http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/genius/hs-g500v/

| ILIKEBLUE explică (pentru NOBody3872):

Fa un test la microfon si trimite pe id al1nutz_al1nutz10@yahoo.com plz