| Andyy007 a întrebat:

Ce antivirusuri bune stiti in afara de eset?

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Kaspersky, AVG, Bitdefender, Norton.

| angel74dm a răspuns:

Cel mai bun antivirus este Norton, dar acela nu îl găseşti decât cu licenţă, apoi urmează pe doi Kaspersky, al treilea este Avast, Nod32 pe patru şi McAfee pe cinci... Eu am Avast cu licenţă pe 2700 de zile (cam 8 ani) dacă îl vrei dă jos Avast 4.8 Professional şi-ţi trimit licenţa pe mesaj...

| C8PILUcool a răspuns:

Avira

| deacbogdan a răspuns (pentru C8PILUcool):

Avast nod 32 norton avira Bitdefender Kaspersky, Panda F-Secure

| Ilusion :X a răspuns:

Avast / Avira / Nod32 / Karspersky, dar AVAST e cel mai bun. happy

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Nod32 este foare bun uite si un link http://eset-nod32-antivirus.en.softonic.com/

| Asyul95 a răspuns:

Avast,Bitdefender,Kaspersky,Panda,F-Secure,AVG,G data,Bull Guard,Avira,Norton,Titanium,McAffee, Spyware, CA. astea's cele mai bune antiviruse 2011-2012winking

| maite13 a răspuns:

Avira antivirus-e bun
avg-e foarte bunhappy

| TheMimy a răspuns:

1.AVG 2012
2. Avast
3. Avira
etc.Eu folosesc AVG.nu zic ca e cel mai bun.Dar tu alegi

| domuta a răspuns:

Karspersky este cel mai bun