| SoRiNaQo a întrebat:

As dori si eu un tutorial video sau un site care sa explice pasii pentru a imi putea face un SITE personalizat dar as vrea cu extensii.ro /.com.

Nu doresc site-uri free prin care imi pot face propriul site dar pe platforma lor.

Astept raspunsuri, ofer funda!

2 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Asa ceva nu prea gasesti mai ales free trebuie sa platesti mult. fa-ti un site pe platforma lor si pe urma iti cumperi un domeniu.
cel mai usor de creeat si bun e www.webs.com
asta e facut de mine www.catonline.tk
si daca vrei iti dau un cod de la un player sa il pui pe site.
funda?