| AndyTM a întrebat:

As dori un VPS sau o protectie Anti-DDOS pentru ca vreau sa tin server de sa:mp si nu vreau sa primesc DDOS(sa-mi pice internetul)? Daca puteti da si este folositor dau funda!

3 răspunsuri:
| Cliar a răspuns:

Suntem in 2016, exista tot felul de firewall-uri puternice, inclusiv cel din windows 10 este bun. Nu mai suntem pe vremea lui windows xp sa se dea ddos, pana si hackerii mari au demonstrat ca in proportie de 99% in momentul actual este imposibil sa dai ddos

| HarukoMariusDaniel a răspuns (pentru Cliar):

Nimic nu este imposibil in informatica laughing

| BoDoGFX a răspuns:

VPS poti sa iti achizitionezi de la DigitalOcean
iar server samp cu protectie buna antiflood de la zeroping.ro