| BybyBlondina a întrebat:

As putea transfera un text din calculator prin cablu de date?(Dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| Criss1105 a răspuns:

Unde vrei sa il transferi? in telefon? Da sa stii ca merge pentru ca si eu ca sa nu mai trag referatele pe cd cand am nevoie sa le printez le trag pe telefon si ma duc cu cablul de date la librariebig grin

1 răspuns:
| radu75 a răspuns:

Merge dar daca text este in format pdf si telefonul nu citeste fisier pdf, trebuie text convertit, adica sa-l transformi in fisier txt. Aproape toate tel citesc fisiere txt. Convertoare gasesti cu google.