| CutenessOverLoaded a întrebat:

As vrea ca TPU sa nu imi mai trimita mesajul:

X a postat o intrebare pe TPU; Sau monitorizat noi raspunsuri la intrebarea ta! ETC...
Nu stiu cum sa le opresc! Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la profilul tau la notificari dai clic acolo si trebuie sa-ti apara
Doresc sa primesc notificari de la toti prietenii atunci cand adauga o intrebare
Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare
Doresc sa primesc notificari doar de la urmatorii prieteni atunci cand adauga o intrebare
dai clic pe ala din mijoloc si gata. Dupa 24 de ore nu mai primesti

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă citești în conținutul mesajului primit vei vedea o opțiune de anulare a lor. Dai clic pe ea.
Pa, pa.

| AliceInMordor a răspuns:

In stanga la profilul tau vezi "notificari" apesi acolo si vezi niste optiuni dai pe care vrei si te descurci tu dupa...bafta!