| janine9815 a întrebat:

Aş vrea să achiziţionez un Lg Optimus Black. Am auzit în diferite locuri că nu e chiar aşa de bun cum îl prezintă reclamele. E adevărat? Nu vreau să îmi povestiţi despre câţ de piperat e preţul, am banii necesari ca să îl cumpăr. Mulţumesc happy

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Mai lasand la o parte ca are android si este destul de dotat cu procesor bun, se misca bine in meniuri, el are o camera foto buna.
Poti sa gasesti teste si in.ro (reviewuri) ca sa vezi exact sampleuri la camera foto. In rest daca nu esti pasionat de fotografie este un telefon bun.

4 răspunsuri:
| maraa_9303 a răspuns:

Nu e cine stie ce. In plus e LG = bateria slaba, semnal aiurea...

| janine9815 explică:

Eh.ştiu că are baterie slabă. dar îmi place foarte mult design-ul. Mulţumesc de răspunsuri. O să mai citesc review-uri şi o să mă hotărăsc thinking

| oliv21love a răspuns:

Paii...cred ca este foooooooarte bun doar la Orange.De acolo ii fac reclama.Si eu vreau sa mi-l cumpar! Sper sa reusesc!

| oliv21love a răspuns:

Apropo! Te rooog fundita! N-am avut niciodata! Nici acum nu am