| Jony123 a întrebat:

As vrea sa cumpar un antivirus, si vad ca sunt mai multe tipuri de licenta, OEM, retail, Box. Care e diferenta|?Funda!

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

OEM se cumpăra cu un PC gata asamblat, iar cele retail și box pot fi cumpărate de oricine. Oricum ia una retail.

4 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Poti incerca si unul gratuit, Avira este unul foarte bun: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=33&lid=1689

| LauncherS a răspuns:

Vrei sa-l cumperi? Nu ma pricep cu licentele dar stiu ca poti descarca de aici antivirus. Daca cumva este trial cand expira in dezinstalezi si il instalezi iar;) Alegi care vrei http://www.filehippo.com/search?q=antivirus

| LauncherS a răspuns (pentru LauncherS):

AVIRA este mai bun...

| Alcs a răspuns:

Sal! Eu tias recomanda NOD 32 v5.De exemplu eu pe laptop am Nod 32 v5 licenta pe 1an jumate si am dat 130 lei.