| EduardGa a întrebat:

As vrea sa imi achizitionesc un telefon Samsung Ch@t 335. Imi puteti spune parerile voastre despre functionarea acestuia, daca sunteti posesorul unui astfel de model? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| PixieTrixie a răspuns:

Nu am eu personal, dar stiu pe cineva apropiat si de incredere care are. E un telefon bun, camera e destul de buna, bateria tine vreo 3-4 zile daca vorbesti mult, si mult inseamna vreo 3 ore pe zi. In schimb nu siteste documente. Wi-Fi merge binisor, la conexiune perfect dar nu se umbla foarte usor pe internet [ca la orice telefon cu taste], ascultarea melodiilor (mp3) si radioul merg fara probleme, si bluetooth ul merge bine, adica se transmite destul de repede. Designul e placut si modern happy
E un telefon bun.

Sper ca te-am ajutat.