| xCrank a întrebat:

as vrea sa cumpar o pereche de casti monster beats studio,dar nu originale,ci fake,si as vrea sa aflu daca si la replici sunt cum e la originale cu butonul acela din casa,care pune pauza sau redare, dau funda!

7 răspunsuri:
| xToTheZx a răspuns:

Salut,la fake nu este asa.Degeaba iti cumperi castile alea. se aude mai fain castile care sunt mai ieftine dar originale. Nu iti recomand sa iti iei casti monster beats studio fake. Bafta!

| unknownn a răspuns (pentru xToTheZx):

Pe tipul asta nu-l intereseaza cum se aude, poate sa se auda si bazait ca tot nu-l intereseaza.Pe el il intereseaza doar lauda ca deh, are casti de 1100 de lei cica, iti dai seama, vine cineva la el sa joace Metin, si vede ala :Mama ce casti tari ai.

| xCrank explică (pentru unknownn):

Frate ce fel de raspuns e asta? eu stiu cum se aude, dar as vrea sa stiu chestia aia, dupa cum vad esti un dependent de metin...ti-o fi intrat in cap...

| xToTheZx a răspuns (pentru unknownn):

Decat un fake mai bine ceva mai ieftin dar original.

| unknownn a răspuns (pentru xCrank):

Esti prost? Nici nu joc acel joc de analfabeti, te intrebi de ce am scris Metin in loc sa scriu oricare alt joc? Pentru ca intrebarea e la fel de tampita ca jocul ala.

| xCrank explică (pentru unknownn):

Atunci joaca ce vr uh dar, raspunde pls la intrebari de gradul tau...

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/casti-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa