| gabrielstroe a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o unitate pc cu pret de maxim 2000 lei rezonabila in jocuri (medium settings) cum ar fi Hitman Absolution, GTA 4, Far cry 3. Ce imi recomandati? Sunt de acord si cu o configuratie dar sa fie completa. P.S. Pot rula GTA 5 la acest pret, ca eu nu prea cred?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1177977/
Cu asa ceva poti rula GTA V pe rezolutie 1920x1080p preset medium-high foarte ok. Dupa cum vezi configuratia nu are unitate optica a trebuit sa fac un mic sacrificiu pe partea asta, dar de 2000 lei configuratie mai ok ca aia nu exista.

Bafta!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Http://www.epasystems.ro/......eon-e5620/

Doua procesoare quad...ce zici?

| gabrielstroe explică (pentru K0sti):

Nu e nou e refurbished sad

| K0sti a răspuns (pentru gabrielstroe):

Si care e problema? Bate orice calculator pe care il iei tu de nou! Da asta e, cand nu te pricepi...
Are garantie, configuratie de rupi gura targului, o sa fii cel mai tare din oras...
Oricum nu vand decat in Craiova, ti l-am aratat asa, doar sa vezi cum arata un calculator, nu prostiile de le luati voi la oferte... table de conserva!

Uite cam cat costa nou: http://www.cnet.com/......ies/specs/
Ca sa-ti faci o idee!