| tzori a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Allview v1 viper s dar vreau sa stiu pe cata memorie se pot instala jocuri si daca fifa 15 merge fluent fara lag. Mersi anticipat. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| EDEE a răspuns:

Procesare Super rapida
Procesorul Qualcomm Snapdragon Quad Core de 1, 4 GHz impreuna cu solutia grafica Adreno™ 305 de 450 Mhz si memoria RAM de 2 GB iti ofera o experienta de browsing si multi-tasking peste asteptari. Paginile web se incarca rapid, cele mai noi jocuri 3D ruleaza la viteza optima si aplicatiile pornesc aproape instantaneu.

de pe eMAG am luat parerea

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! iti voi raspunde pe scurt... NU FACE ASTA. du-te tot la eMAG si ia ti allwiew x2 soul(cel mai subtire tel. din LUME) cu procesor mali... octa core 1.7. ecran super amoled de 5 inch. se va deschide totul instantaneu. dar sa nu uitam de erori. sa stii ca daca iti vei lua un tel de la allwiew vei intampina cateva erori chiar cam deranjante. pe allwiew x2 soul totul se va misca mai repede si toate jocurile vor rula dublu ca viteza fata de viper s(care este invechit) sper ca te am ajutat! funda?

| tzori explică (pentru anonim_4396):

Un p7 xtreme nu este bun? Imi poti spune la p7 xtreme pe cata memorie se pot instala jocuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P7 extreme e si e f. bun! dar are ecranul cu 0.3 inch mai mic. asta il are prietenul meu. singura nemultumire este ca se cam incinge pe jocuri si are destul de multe erori destul de deranjante(ca toate telefoanele Allview