| kicsihari23 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un monitor LCD nou si as vrea sa stiu care e cel mai de incredere site online pe care il stiti? de la care ati cumparat.

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Am luat de pe www.cel.ro www.emag.ro si www.pcgarage.ro Toate sunt ok. :)

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Si eu iti recomand tot PC garage. big grin
Daca vrei sa achizitionezi unul de aici. Te astept cu un PM. happy

| Minks a răspuns:

Www.pcgarage.ro

Ia-ti gandul de la eMAG, pierzi luni cu garantia (am dovezi care dovedesc asta)
Eu toate comenzile de piese pentru calculator le-am facut la pcgarage si nu am fost niciodata dezamagit (au si un forum unde vei gasi multi baieti saritori ). Eu am 14 comenzi date la ei, din care 2 anulate din cauza lipsei stocului.

| Pure.Sunshine a răspuns:

Cei de la www.emag.ro sunt de incredere, iar preturile nu sunt exagerate.

| rosto a răspuns:

Am auzit si eu ce ziceti voi de eMAG, mie nu mi s-a intamplat. Numai ca eu stiu un caz de laptop cazut de pe masa si busit, reparat de eMAG (ma rog, nu de ei, dar prin intermediul lor) cu garantia, deci gratis...

| piktor a răspuns:

Http://www.emag.ro/......92E1SB0062 - bun si ieftin, da i`a cam trecut timpul

cam asa ceva se cumpara acu: http://www.emag.ro/......ios--pV920

| Dove a răspuns:

Www.domo.ro de aici poti comanda eu nu am comandat ca am magazinu in oras :).

| kicsihari23 explică:

Multumesc pentru raspunsuri big grin