| JstGeorge a întrebat:

As vrea sa imi iau un laptop, dar nu ma prea pricep. Un laptop pana in 1500 de lei. Nu sunt gamer inzestrat, totusi joc cateva jocuri. Ceva Full HD. Nu aveti ceva idei de laptopuri?

7 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Daca vrei ceva nou, te sfatuiesc sa iti cumperi un laptop HP sau Acer,

| CPAElites a răspuns:

Nu esti gamer inzestrat...Dar ce jocuri joci? Super Mario s-au GTA 5? Sa stim ce laptop iti recomandam...

| Exaizo a răspuns:

Daca voiai sa iti iei neaparat, trebuia sa te interesezi pe eMAG acum cat a fost Black Friday. Au avut oferte faine. Uita-te poate mai găsesti ceva ce iti place happy

| cooper23 a răspuns:

Mai pui 100 de lei si iti iei laptopul asta.
Are si placa video si procesor decent.
Acest laptop este HD dar nu este mare diferenta dintre Full HD si HD.

| Nicolescu_Vlad_1999 a răspuns:

La 20 poate.La 15 sa te si joci nu prea stiu.

| Radu383 a răspuns:

La flanco gasesti laptop Hp 1200 de lei procesor i5

| Teroxide a răspuns (pentru Radu383):

Da si i5 cu 1 ghz sau ce naiba?