| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau un netbook (am gasit unul la 1.000 de lei)sau o tableta(cam 400-500 lei ). Am cautat si pe net "netbook sau tableta" dar nu prea am gasit multe pareri, poate gasesc pe cineva de aici care are deja una dintre astea si sa-mi zica ce se merita sa cumpar. Am inteles ca netbookul e mai practic, insa tableta e mai usor de transportat. Si precizez ca vreau sa vad si filme, fara sa le descarc, direct de pe net. Apreciez pe cei care vor sa ma ajuta cu pareri, multumesc anticipat.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite un netbook bun
http://www.koyos.ro/......black.html

Bafta! (nu ti-am mai spus si motivul pentru care un netbook este mai bun decat o tableta, dar sunt multe motive)