| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau sa-mi iau un telefon nou,am cautat pe diferite site-uri si am gasit un Samsung Galaxy Ace Plus,as vrea pareri si informatii despre el, am abonament la Vodafone si vreau sa il cumpar separat as vrea si alte oferte la alte smartphone-uri cu android! Merci anticipat happy

2 răspunsuri:
| Tucică a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Gio.E ieftin si bun.Bine,e putin mai "prost" sa zicem ca Samsung Galaxy Ace dar nu e mare diferenta, acum depinde cat buget ai. Oricum, Ace este un telefon foarte bun, doar ca sa stii ca SmartPhonurile in general se descarca repede, 1-2 zile.

| vlad89c a răspuns:

Ai aici tot ce trebuie sa stii despre el.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_plus_s7500-4397.php