| Morozan_Stefania_1995 a întrebat:

Aş vrea să îmi iau un router, dar nu ştiu ce firme ar fi mai bune. Puteţi să îmi spuneţi nişte firme mai bune? Va rog!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

TP-LINK, raport pret-calitate foarte bun!

| hypentakill a răspuns:

Tp-link sunt praf, ia-ți routere de la Cisco laughing

| hypentakill a răspuns:

Routerele nu doar trimit datele mai departe, ele leagă rețele între ele, filtrează pachete, asigură integritatea datelor etc. Nu sunt dispozitive banale. Cu un router slab îți dă un atac DDOS, vezi tu rețea

| Anonim2322343a a răspuns:

Huawey.

| Scolarul12444 a răspuns:

Routerul este doar un aparat intermediar. Orice router gasesti este bun.
Routerul nu face decat sa transmita undele mai departe. Te intereseaja doar viteza de transmitere a datelor.
In rest, cat mai ieftin si cat mai bun.