| Vlad_Romascu_1993 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon (smartphone) care mi l-ati sugera? eu as prefera sa fie de la Samsung.

Răspuns Câştigător
| daniel2forea a răspuns:

Daca vrei Samsung poti sa iti iei galaxy ace.Rezolutia ecranului nu este incantatoare dar in rest este un telefon bun;)
http://www.emag.ro/......ECHS7BBBM/
Daca nu vrei neaparat Samsung poti sa iei un Nokia lumia 610 care are un ecran putin mai mare si o rezolutie mai buna, dar dupa parerea mea galaxy ace este alegerea potrivita daca ai nevoie de un telefon destul de ieftin si cu performante ridicate(dar cum ti-am spus rezolutia cam lasa de dorit :( )
http://www.emag.ro/......EKX8TBBBM/

| Vlad_Romascu_1993 explică (pentru daniel2forea):

Se merita sa mai pun un milion si sa imi iau un ace+? care e diferenta?

| daniel2forea a răspuns (pentru Vlad_Romascu_1993):

Mmm... eu nu stiu ce sa zic. sunt cateva diferente.are ecranul cu 0.15 inch mai mare, dar aceeasi rezolutie (mda) procesor cu 200mhz mai puternic, un avantaj este ca are 3 gb memorie interna.Nu sunt mari diferente, dar daca esti dispus sa mai dai niste bani in plus poti sa il cumperi, pana la urma nu este decizia mea.winking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ALEXANDRA a răspuns:

Samsung Galaxy s3

| Vlad_Romascu_1993 explică:

Imi cer scuze, am uitat sa specific dar bugetul este de 800 de lei

| Vlad_Romascu_1993 explică:

Imi cer scuze dar am uitat sa specific ca bugetul este de aproximativ 800 de lei