| dav400 a întrebat:

As vrea sa instalez cm pentru Samsung galaxy ace (cooper).
Exista vreun risc de nu a merge ceva.Tin sa spun ca cm-ul l-am luat de pe pagina oficiala.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. pierzi garantia, este bine de stiut. 2. vezi ce faci, ca dupa vii tot aici si te plangi ca ai brick la tel.

| dav400 explică (pentru sltlp):

Da ai dreptate cu garantia dar stiu ce trebuie sa fac in cazul unui brick

| sltlp a răspuns (pentru dav400):

Esti icnepator laughing Un brick de soft, il mai repari, dar sa dai de altele care se repara doar cu jtag, sa te mai vad erou dupa

| dav400 explică (pentru sltlp):

Pai cu jtag stiu metota

| sltlp a răspuns (pentru dav400):

Ai jtag?

| dav400 explică (pentru sltlp):

N-am dar stiu ce trebuie sa fac si de ce am nevoie daca il brickuiesc, asta e cel mai important pentru mine.

| dav400 explică (pentru sltlp):

Nu n-am dar stiu de ce am nevoie si ce trebuie sa fac daca il brickuiesc.
Asta e cel mai iportant pentru mine

| sltlp a răspuns (pentru dav400):

Ok, atunci da-i bataie. oricum sansele de brick sunt foarte mici.