| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon am de ales intre unu la mana a 2 a nokia 5800 xpress music cu 450 lei(acumulator, card 2 GB) si un nokia 5228 nou de pe net 540lei (card inclus 1GB, handsfree, acumulator cablu date ) care sa-l iau?

Răspuns Câştigător
| Angelo99 a răspuns:

Eu spun sa iti iei Nokia 5228 pentru ca este nou. daca iei la mana a 2 nu stii ce iei. sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| regele1 a răspuns:

Eu spune sa iei 5228.Intre cele doua telefoane nu sunt diferente foarte mari si e mai bine sa iei nou pentru ca la mana a doua e posibil ca telefonul sa aiba probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca e foarte bun expres music dar ar putea avea ceva probleme la mana a doua

| MaRyuSsS a răspuns:

Ms la toti