| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon am de ales intre unu la mana a 2 a nokia 5800 xpress music cu 450 lei(acumulator, card 2 GB) si un nokia 5228 nou de pe net 540lei (card inclus 1GB, handsfree, acumulator cablu date ) care sa-l iau?

7 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Nokia 5800 la 1 mana are card 8gb inclus gratis
Strangeti bani si ia-ti la 1 mana Nokia 5800

| Sofffie a răspuns:

Cel de pe net.

| 11vladutz90 a răspuns:

Asculta la mine...in aceeasi situatie am fost si eu. ori imi luam 5800 la mana a 2 ori imi luam un Nokia 5230 touch.si am mai strans o luna bani.si mi-am luat 5800 nou...are multe avantaje.iti da card de 8gb inclus.si acum s-a ieftinit.winking

| OSCARtoons a răspuns:

Nokia 5228 deoarece amandoua sunt cam la fel dar este la prima mana.

| Andreea14Bianca a răspuns:

Eu zic sa il iei pe ala nou. Pentru ca daca e la mana a doua nu va dura atat. Pentru ca a fost folosit si poate sa fie stricat sau sa se strice mai repede.

| Alex_2376 a răspuns:

Pai tu vrei muzica sau doar un simplu telefon cu ecran tactil? Parerea mea 5800xm dar ai mare grija sa nu fie teapa.

| collector a răspuns:

Fi pe faza la siteurile de telefoane.Eu mi-am luat de curand un Nokia n97 la 600RON nu este mini si are 32GB liber de retea nou nout cu toate accesoriile.Bafta!