| cosmin225400 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon mai performant imi spuneti si voi ce telefon sa iau ca nu stiu?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nokia 1100

| paulpaul25 a răspuns:

De cati bani dispui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la ce pret? ce ai avut pana acum windows mobile platforma simbian sau jawa? eu iti recomand Nokia n97 mini 8b memorie interna are de toate telefonul asta de la gps pana la camera de 5mpx nu e nici prea scump sa nu iti permiti dar nu zic nici ca e ieftin

| cosmin225400 explică:

A vrea sa-mi iau un telefon pana la 35 de milioane.Am auzit ca samung galaxy s3 este foarte bun.Voi ce parere aveti?