| blondu16 a întrebat:

As vrea sa-mi vand pc-ul eu va zic componentele si voi imi spuneti un pret! Din cauza ca are componente vechi presupun ca v-a costa si mai mult..ptr ca nu se mai gasesc pe piata decat foarte scumpe.

Bios: Award Modular Bios v6 00.pg
Proccesor: Intel(r)Celeron 4d cpu 2.4 Ghz (socket 478 ufc-pga2)
Memory: 2 placute de 1gb (2gb) Ddr2- scumpe.
Placa Video: Ati Radeon 9550/x1050 series secundary 256mb

Dau funda la un raspuns calculat

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Mai mult de 600 lei nu poti lua pe el!

3 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Poti cere maxim 200-250 lei pe el, mai mult nu da nimeni

| blondu16 explică (pentru Me2):

Daca vand o placuta de 1gb iau 150lei....mai calculeaza

| Me2 a răspuns (pentru blondu16):

150 nu iei pentru ca nu e noua, poate 100 da, 2 placute =200 lei, 50 lei procesorul si 50 placa video, mai mult te asigur ca nu iei =300 lei, nah laughing