| Mέℓℓ a întrebat:

As vrea sa stiu care este cea mai buna tableta grafica pentru cei nu prea avansati(vreau sa-mi cumpar una de Black Friday)si nu stiu care.As vrea sa fie neaparat cu touch.Am pus ochii pe tableta grafica Wacom Bamboo Fun Pen&Touch si nu stiu daca are mouse sau nu.Cateva intrebari:
1.Pt cei cu tablete small, va deranjeaza suprafata mica de lucru?
2. Exista tablete si pentru stangaci(eu sunt)?
3. Tablete cu mouse (neaparat de la Wacom) stiti?
4.Cam cat la suta se face reducere de Black Friday?
5. Vreau pareri despre ce tableta grafica aveti si cum merge.Totul despre ele. Vreau serios sa ma hotarasc sa cumpar una.Nu as da mai mult de 10 milioane pe una medie.
Totul, ok?

Răspuns Câştigător
| CosmiinAliin973 a răspuns:

Eu folosesc Samsung Galaxy Tab 2 7. 0inch si am cumparat-o acum o luna cu 130 de euro. Are foarte buna grafica si nu e incomoda deloc avand in vedere ca e small nu am deloc probleme cu ea...Din partea mea te-as sfatui sa o cumperi ca nu o sa regreti. Aspectul e foarte frumos.E alba love struck. Funda? :*

| Mέℓℓ explică (pentru CosmiinAliin973):

E tableta grafica? Exista si de la Samsung>? Si are mouse sau doar pen?

| Tordai_Kyra_2000 a răspuns (pentru CosmiinAliin973):

Nu e tableta grafica, e doar o tableta normala

3 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Galaxy Tab 2 nici macar nu este o tableta grafica. Ti-as recomanda sa cumperi o tableta grafica Wacom Bamboo, din cate stiu sunt printre cele mai bune, si cauta pe http://tablete.blackfriday/?s=tableta+grafica&Search=Search reduceri de Black Friday.