| AugustinFiltru a întrebat:

As vrea sa stiu cum se trimite toate contactele de pe un anumit messenger pe un alt messenger

Răspuns Câştigător
| supernatural2011 a răspuns:

Dai sus la:

-"Actions" si dupa aia "Send My Messenger List" si selectezi o persoana la care vrei as trimiti si dai "Finish"

funditabig grin?

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Cauta optiunea "send my messenger list"

| georgecl a răspuns:

Deschizi fereastra celui care vrei sa trimiti si apesi Ctrl+Shift+M. Nu se pot trimite decat vreo 60 de id-uri o data mi se pare.

| MissChocolatte a răspuns:

Dowoadezi multi messenger si intrii pe ambele id-uri

| IOANAio9 a răspuns:

Apesi click stanga pe mouse si ii dai COPY apoi dupa ce ai luat contactul dai iar click stanga si ii dai PASTE! bafta! funda? pls

| catya92 a răspuns:

Eu am incercat cu "Send My Messenger List".la mine apare ca s-au trimis si la celalalt id nu apare nimic straight face.ce sa fac?