| DjZen a întrebat:

Stie cineva cum as putea salva contactele din messenger si sa le exportez in alt cont tot de messenger vreau sa stiu daca se poate si cum.

Orice raspuns este binevenit

Răspuns Câştigător
| Lary2324 a răspuns:

Este simplu! Adaugi adresa ta de messenger[ cea pe care vrei sa trimiti contactele] in lista de prieteni veche, apoi intri sus la Actions si selectezi "Send my messenger list" [sau pur si simplu apesi Ctrl+Shift+M]. Apoi selectezi Din lista de contacte care iti apare ID-ul de mess la care vrei sa trimiti contactele si dai next. Selectezi contactele care vrei sa le trimiti, si dai finish. Gata!

4 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Trebuie sa fii logat pe ambele id`uri. dai dublu click din lista ta de mess pe id`ul la care vrei sa trimiti contactele. Actions->Send My Messenger List(Ctrl+Shift+M) si bifezi ce contacte vrei sa trimiti. Funda?big grin

| Julyett a răspuns:

Buna. Poti face in felul urmator.
Intri pe actualul cont si dai in lista Actions-apoi send my messenger list. Dupa asta bifezi prietenii care vrei sa ii adaugi in celalalt cont si dai next. Apoi trebuie sa adaugi id-ul pe care vrei sa adaugi aceste persoane.
Schimb de lista cu cineva cum ar veni. Sper ca te-am ajutat. happy

| DjZen explică (pentru Julyett):

Mersi Julyett happy :*

| Julyett a răspuns (pentru DjZen):

Cu placere :*