| mirelv a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate instala windows 7 pe o placa de baza pc asus p4v8x-mx si implicit driverele audio-video, iar daca nu as vr sa stiu ce fel de windows suporta aceasta placa de baza.mersi.astept raspuns. dau funda.

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

Depinde de cat de mare ai procesorul si de cati rami ai.ar trebui sa ai cel putin 1gb ram driverele win 7 le instaleaza singur de obicei.

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca ai memorie ram 2gb il poti instala linistit, toate driverele le instaleaza w7, la mem ram de 1gb este lent