| mirelv a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate instala windows 7 pe o placa de baza asus p4v8x-mx, cu ram de 1250 giga, procesor de 2, 800 giga si daca isi instaleaza si driverele automat pe updates din windows, ca pe net n-am gasit driver audio pentru aceasta placa de baza.mersi.dau funda pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| LeMotán a răspuns:

La cat ram ai scris ca ai, intri in competitie cu NASA. Presupunand totusi ca te referi la 1250 MB, adica putin peste 1 GB, merge Windows 7, dar ca sa functioneze rezonabil ai nevoie de macar 2 GB de ram. Procesorul Intel de 2, 8 este mai mult decat suficient. Si driverele in mare parte le instaleaza automat, mai ales sunetul nu cred sa faca probleme.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge instalat windows 7 si daca este bun win7 care il ai ...isi ia driverele singur! Bafta!

| Kylexy a răspuns:

Da ai pana si placa video instalata dar un singur defect nu ai iesire 5. 1 la vista sau seven

| nelu13 a răspuns:

Da. o sa mearga.

| Genius21 a răspuns:

Omule, daca vrei ajutor, spune anumite lucruri mai detaliat:
Exemplu: Am procesor Dual Core Intel blah blah cu 2, 5 ghz (Ai prins ideea?)

| angel4v3ryour a răspuns:

Mergewinking