| Andrew008 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce placa video este aceasta rapid deoarece am un pc in care am băgat mulți bani dar nu mai merge.
POZA:http://imgur.com/gallery/R1kzB5L

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu o sa isi de'a nimeni seama din poza asta, este o placa video destul de veche, nu stiu ce multi bani ai bagat tu, de obicei ai o eticheta sau scrie pe spatele placii video sau desfaci radiatorul (scoti mufa de la ventilator si dupa radiatorul iese dupa ce dai jos clipsurile sau suruburile) si scrie pe procesor.
Succes!

| Mandeliu a răspuns:

Dupa ventilator si mufele vizibile, este clar ca e foarte veche placa video, intr-atat ca nici nu e nevoie sa vezi ce model e si poti sa te descotorosesti linistit de ea.