| ALEx_7862 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum printez pe o parte si pe alta? va multumesc dau fundita:Xhappy

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Daca ai mai multe pagini atunci poti incepe sa tragi mai intai paginile impare apoi intorci foile si continui cu cele pare sau invers. Vezi in meniul File-->Print(Ctrl-P).

Impar/par = odd/even

4 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Pai prima data o pui normal si a 2a oara o pui pe dos...(foaia ma refer)

| Angel1995 a răspuns:

Printezi pe o parte... apoi intorci foaia in imprimantahappy

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima printare o pui normal...si cand ''iese'' o pui asa cum este ea, fara sa o intorci sau ceva happy

| teutza1999 a răspuns:

Intorci foaia cand o bagi a doua oara o bagi ca scrisul in jos