| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce nu imi merge cs 1.6 sa joc pe net si daca aveti un site cu cs de unde l-as putea lua dar sa mearga si online... FUNDA

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca ti-a cerut un key si ai bagat classicul AAAAAA... este posibil sa nu mearga. sunt key-uri pe net pentru cs 1. 6 care cred ca te-ar aranja.
bafta

| CybeRAthlete a răspuns:

Ori asta, ori iti blocheaza anti-virusul conexiunea la net. incearca sa opresti anti-virusul si sa intri in cs, daca nu merge, reinstaleaza cu un key de pe net si o alta varianta de cs doar de siguranta.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge de pe heker.ro.am si eu o problema, am instalat heker edition si cam dupa o saptamana se blocheaza pe un anumit server, pe orice apas in meniu se conecteaza la acel server.nici macar nu pot iesi din joc ca se conecteaza. ce poate avea?

| SarumanTheWise a răspuns:

Banuiesc ca este de la masterserver.
Si eu am avut o problema asemanatoare. Uite cum faci:download-ezi MasterServers.vdf;
Il pui peste cel vechi in C:\Program Files\Counter-Strike\platform\config(tu il pui unde ti-ai instalat jocul eu ti-am dat un exe)
Dupa ce la pus pete cel vechi dai click dreapta la masterservers.vdf properties si bifezi casuta Read-Only de la Attributes!
Sper ca te-am ajutat!
FUNDA PLS

| Vieru_Romeo_1996 a răspuns: