| claudiu97 a întrebat:

As vrea si eu sa imi cumpar un laptop. As vrea cateva propuneri de laptopuri bune. Sunt dispus sa dau nu mai mult de 2500 RON. Dau funda celui mai bun.

7 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Eu nu iti recomand ceva anume ci doar iti dau un sfat:
Placa video, sa fie dedicata, nu on board si sa mearga cel putin pe 128 biti(majoritatea au 64 biti chiar daca au 1GB Ram).Iti las un link unde poti verifica ce stie sa faca o placa video si nu numai dupa care iti poti face o idee la ce gasesti:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-485M.42883.0.html

| Evolution a răspuns:

Recomand VAIO... http://www.emag.ro/search?s_cat=0&s=vaio, tata are un laptop vaio de 2 ani, are ceva zgărieturi pe zonele fine dar arată foarte bine şi merge brici, nici acum nu i-a schimbat nici-o piesă. recomand vaio!

| Bullweif a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa il folosestihappy nu am vrea sa ne tragem caruta cu un BMW nu? luam un calhappy pm si te ajut

| ZwNsv a răspuns:

Pai deja daca dai mai mult de 2500 ron la pretul de 2750 RON este un laptop cu Procesor Core i5, placa video de 1GB, HDD de 1TB, 4gb rami este foarte bun! daca asa iti dau linkul (funda?)

| adrian85 a răspuns:

Dell Inspiron 15R

| beky_9757 a răspuns:

Acer aspire procesor dualcore4300 2.1ghz-2.1ghz,ati mobility radeon hd 1GB, 3GBram ddr3, 320GB hdd,bluetooth,whierles, camera web crystal eye, bateria 6 celule pretul cam de 1550-1600ron detalii pe beky.paty