| koool a întrebat:

Ascult kiss fm din spania are momente cand se intrerupe are momente cand se aude bine, ce sa fac ma dispera, aicea mai am de stat 3 saptamani si vreau muzica romaneasca nu din asta spaniola!

dau fundita cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probeaza www.kissfm.ro si din spania un post bun de radio e www.m80radio.com

| Ioana1984 a răspuns:

Nu stiu nici eu ce sa-ti zic si la mine in oras e asa, e din cauza lor.Nu ai ce sa faci in toata Romania se intrerupe asa, ori astepti sa isi revina, ori il inchizi.Pa pa.