| AlexsAlex a întrebat:

Sall

Cine stie de ce cand ma joc un joc sau cand ascult muzica pe net se aude 1 secunda se intrerupe se aude 1 secunda si se intrerurpe tot asa. !

3 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut,poate fii de la virusi sau poate fii de la HDD care e pe duca, descarca nod32 (au variante gratuite), fa un test cu HD-tune si posteaza niste poze sa vedem daca e de la HDD.Bafta

| iCappy a răspuns:

Ori ai boxele putin,, uzate'' daca pot sa zic asa ori nu ai suficienta memorie rom.
Asta e cauza alta nu prea vad care ar fi. ca si mie mi se mai intampla uneori si am rezolvat-o. Trebuie sa iti dai calculatorul la reparat costa foarte putin in jur de 50 lei si dureaza putin. Asa am facut eubig grin
Sper ca te-am ajutat

| AlexsAlex explică:

Dabea mi am luat calculatorul happy are 4 gb ram e nou. Dar boxele le am de 4 ani.