| DaniTDCI a întrebat:

M-am jucat pe PC dimineața si îmi tot cerea antivirusul AVG sa dau un restart la PC.îmi cerea asta de mai mult timp dar n-am băgat de seama.după ce dau rr la PC. vreau si eu sa ma joc ets2 si îmi da o eroare cum ca programul respectiv nu poate fi deschis,îmi apare eroarea asta la absolut tot ce vreau sa deschid pe PC,adică nu pot deschide absolut nimic,viruși nu prea am avut in PC ca ii mai dădeam cate-o scanare.Ok daca problema e de la viruși ce as putea face? am descarcat un nou antivirus si când sa deschid set-up poc aceeași eroare,va mulțumesc pentru timpul acordat acestei intrebari, funda

Răspuns Câştigător
| richardetcc a răspuns:

Poţi pune un sceenşhot aici? Aşa din cate ştiu eu, vezi să ai toate driverele in pc. Dar pune un sceenşhot aici.

| DaniTDCI explică (pentru richardetcc):

Scrie: windows cannot acces the specifice device, path or file.You may not nave the appropirate permission to acces the item, m-am grăbit sa scriu nu am mai pus poza, eroarea asta o da la orice vreau sa deschid

| richardetcc a răspuns (pentru DaniTDCI):

Clar, am citit pană la devide, drivere.

Poftim : http://www.driveridentifier.com/

Cu acest program o sa poți vede-a ce drivere îți lipsesc din pc, și apoi le poți instala. Apoi o sa meargă garantat.

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Nu inteleg ce problema ai tu.Fa-o poza cu eroarea si o pui aici.