| bandrock009 a întrebat:

Ati auzit de cometa elenin credeti ca va lovi pamantul?

Răspuns Câştigător
| BlackTiger a răspuns:

Nu,nu va lovi pamantul pentru ca pana la urama oamenii de stiinta au zis ca nu va lovi pamantul si doar va trece pe langa pamant.Noi,o vom putea vedea cu ochiul liber.Va trece foarte aproape de pamant. Funda?

14 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nu v-a lovi pamantul.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristianne a răspuns:

CrYzX22 hai că m-ai spart cu Dumnezeu-l ăsta al vostru.Mă rog.

cât despre întrebarea ta, Elenin asta nu mai vine.Sau mă rog, încă nu vine.Dar cică o să o putem vedea.Caută și tu pe Wikipedia.

| jadir a răspuns:

Elenin este ultima cometa care viziteaza sistemul solar. Ea va trece la o distanta de 35 de milioane de km fata de noi, in data de 16 octombrie 2011.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu loveste - schimba macazul

| ICanSeeAll a răspuns:

Nulaughing

| gmxromania78 a răspuns:

Nu v-a mai speriati, Elenin poate veni sau nu. Om traii si om vedea. Aceasta cometa dupa mine considerata este condusa de D-ZEU sa ne sperie ca prea suntem rai! Poate ne mai cumintim! -

| Dydy112 a răspuns:

Da eu am auzit pe Otv, dar sincera sa fiu nu cred, deoarece tot pe Otv am mai auzitca vafi sfarsitul lumii anul trecut si nu a fost. Eidoar gasesc subiecte ca sa aiba audienta.

| florina200 a răspuns:

Nu nu loveste pamantul

| VLAD_2677 a răspuns:

Nu.Nu va lovi pamantul

| jedfan a răspuns:

Am vazut raspunsul cu 16 octombrie si vreau sa spun ca atunci e ziua de nastere a fratilor jedward care au fost la eurovision oare sa le urez la multi ani pe twitter sau sa ma uit la cometa? Presupun ca amandoua. Poate e cometa lor...

| pucheadorel a răspuns:

Biblia, Cuvântul Domnului, spune clar că sfârșitul pământului VA VENI, dar nu precizează când! Ba mai mult, despre ziua aceea spune că nu știe nimeni când va veni, nici îngerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatăl. Așa că nu vă mai faceți griji, oricum vom muri odată! Mai degrabă vă îndemn să vă lipiți tare de Domnul Isus ca să primiți sau ca să vă păstrați mântuirea!

| dadu97x a răspuns:

NU,nu va lovi pamantul.probabil vom trece prin coada acestei comete cum planeta noastra a trecut prin coada cometei Harley in anul 1986. Dar si varianta lui CrYzX22 este f buna laughing