| Yukki a întrebat:

Sper ca ati auzit de cometa elenin, ca e primul pas catre apocalipsa,. am auzit ca multe persoane, mai ales de la munte, se vor adapostii in pesterii sau locuri subterane, in zona de munte... e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Eva a răspuns:

Da, este adevarat. Eu locuiesc la munte si pot sa-ti spun ca deja nu se mai gasesc locuri decat daca ai relatii.

1 răspuns:
| KisSYoUBabY a răspuns:

Da am auzit de ea... nimeni nu va sti cand va veni apocalipsa de ex la tv a anuntat amus vreo 4 luni ca va veni sfarsitul lumii a prezis cel mai mare prezicator din usa si nu a fost asa eu stateam afara sa vad ce se intampla cu foarte mare frica in mine dar nu a fost asa si omul ala care a prezis a facut ft mare greseala ca a intrat la puscarie(inchisoare) pentru treaba asta...Deci nu se stie cand va veni asa eram si eu cu foarte mare frica in mine cand am auzit la tv ca cel mai mare prezicator a prezis asta deci nu se stie
Ori cum bafta sper ca te-am ajutat cu ceva:*