| Bossshadow a întrebat:

Am o baterie externa Romoss Sailing 6 de 20.800 mAh. De cateva zile nu mai vrea sa incarce nimic. Am achizitionat-o de la eMag si nu mai este in garantie. Cei de la eMAG mi-au spus ca nu mai pot sa o trimit in service din moment ce nu mai e in garantie si as vrea sa stiu daca imi puteti da o idee unde as putea sa o repar. Cred ca este o problema la placa de baza sau ceva de genul.
Am fost foarte multumit de aceasta baterie si este de capacitate foarte mare.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu ai decat sa inlocuiesti acea placa de la o alta bateerie externa

| Bossshadow explică (pentru octav005):

Si ai idee unde as putea sa fac asta?

| octav005 a răspuns (pentru Bossshadow):

Pai daca te pricepi sa o desfaci. sa ai un pistol de lipit, si o alta placa de la alta baterie. o poti schimba chiar tu. exact ca cea veche