| Focutza a întrebat:

Ati mai trimis produse in garantie la flanco? Am citit pe site-ul lor ca la achizitionare primesti un certificat de garantie. Nu am primit asa ceva, am doar bonul fiscal.

1 răspuns:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Atunci cand ai deschis pachetul trebuia in manualul de instructiuni sa fie o foaie de garantie a produsului(daca l-ai primit prin curier, daca ai folosit metoda clasica ar fi trebuit sa ti faca garantia la casa). Acum te duci cu bonul si cu foaia aia si intrebi ce si cum. Succes!?