| baiatuucupizzza a întrebat:

Am luat un produs de la Lidl in valoare de 60 lei la care mi s-a adaugat si garantie 3 ani.Ciudat este faptul ca nu am primit nici un certificat de garantie ci doar bonul fiscal.Cand mi se va defecta acest produs ce va trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Ana1998 a răspuns:

Va trebui sa pastrezi bonul fiscal si cand ti se va defecta acel produs trebuie sa mergi si cu bonul fiscal.

| spydy94 a răspuns:

Cand ti se strica (daca ai ghinionul asta) mergi la magazinul respectiv cu bonul fiscal, care tine locul garantiei