| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa"traiti"fara telefon? Doar fara telefon, nu si fara internet. Ce s-ar intampla daca incepand de maine nu ar mai exista retelele de telefonie mobila? Cum ati reactiona? V-ati adapta unui stil clasic din acest punct de vedere?

11 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Eu sunt o persoana care se adapteaza repede, deci nu cred ca ''s-ar sfarsi lumea''.

| anonim_4396 explică (pentru Lynna):

Frumos gandit. Este o calitate pe care un om o poseda atunci cand se adapteaza unui nou mediu.

| PedoBarbie a răspuns:

Posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur.De cand ma stiu nu am avut telefon.De ce? Gandeste.tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios? Asta e"wow". Mi-ar placea si mi-as dori sa imi spui cum este fara telefon. Chiar sunt foarte curios. Eu te admir si te apreciez fiindca ai reusit o astfel de performanta. Ai stima mea.

Răspuns utilizator avertizat
| HCR1 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu xd

| Amanda00515 a răspuns:

La început mi-ar fi extrem de greu recunosc dar probabil după o perioadă de timp, mă voi obişnui.