| MihaiEddy93 a întrebat:

Care retea de telefonie mobila este cea mai buna din punct de vedere al semnaluli? Dar din punct de vedere al ofertelor? Voi ce ati alege in final?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru semnal, depinde mult si de telefon. Toate retelele au acoperire nationala. Doar in creierul muntilor e mai greu. Sint multumita de Orange, pentru ca:
-poti incarca si cu 3-4 euro credit (la ceilalti, minim 5)
-au optiuni incepind cu un cost de 3 euro.
Insa, important este in ce retea ai cunostintele cu care vorbesti cel mai mult. Daca sint in alta retea decit tine, te va costa scump.

8 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu as renunta la Orange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone sau Comsote

| cristiiiiiii a răspuns:

Cosmote cred ca este cea mai buna din toate punctele de vedere

| MaxKiller911 a răspuns:

Din punct de vedere al semnalului : Orange
din punct de vedere al ofertelor : cosmote ( germanos )
din punct de vedere al preturilor : Vodafone

| allexxys a răspuns:

Eu am Cosmote, si sincer mi se pare cea mai buna retea si are un semnal bun si ofertele sunt nicetongue

| peste2009 a răspuns:

Eu votez cosmote cum sune si ea, este foarte bun semnalul, si ofretele foarte bune... deci este cea mai buna retea (celelalte au inceput sa fure de la clienti...) FUNDA?

| Slash1 a răspuns:

Cosmote si Vodafone sunt foarte bune din punct de vedere pentru semnal. Ramane sa alegi tu in functie si de familia ta in ce retea este, prietenii tai pentru a nu-ti consuma minutele internationale

| OwlFeather18825 a răspuns:

Eu sunt pe Cosmote si e semnalul foarte bun. Pe Orange stiam ca nu este la fel de bun, dar nu stiu, nu am fost niciodata pe reteaua asta. Am fost si pe Vodafone, dar parerea mea e ca cel mai bine e pe Cosmote, e mult mai convenabil pentru ca poti vorbi si in Romtelecom, dar depide de ce extraoptiune iti alegi. Eu am Xpand, care are 3000 de minute in Cosmote (si Romtelecom), 75 de minute nationale, 3000 de SMS-uri in Cosmote, 75 SMS-uri nationale si 75 MB trafic pe mobil. Asta cu 5 euro/luna.