| tim a întrebat:

Ati putea trai fara tehnologie in natura, credeti ca v-ati descurca?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Mi-ar placea sa traiesc toata viata asa!

4 răspunsuri:
| robyroby a răspuns:

Da, chiar mi-ar place 1 saptamana de supravieturie.

| tim explică:

Binenteles, treptat, nu brusc, ca imi dau seama ce ar iesi. o saptamana... dar mai mult? ati auzit de britanicul ala care a reusit sa reziste deja cateva luni? binenteles ca nu recomand astfel de,, escapade"

| kukubau a răspuns:

Categoric da, dar in mod treptat ca daca ma iei direct de la pc si ma trimiti in padure intru in sevraj tonguelaughing

| Elena_1106 a răspuns:

Depinde de persoana, eu personal as spune da nu prea ma deranjeaza in total in afar faptului ca nu mai pot sa merg sa colind tot mallul si sa imi bat joc de copii de a cincea (yeak suntniste fraieri) si ca nu mai pot sa imi folosesc scumpul meu laptop etc. dar da as rezista mi sar parea interesant.
probabil o fata mult mai bogata si cu fite in cap ar tipa si nu ar rezista acolo nici 5 minute: ''nu mai am semnal la telefon?! ce ma fac'' sau ''cand o sa ajung acasa cei care m-au adus aici vor avea de aface cu avocatii mei''...
iar baietii nu stiu dar lor le place mai mult aventura in necunoscut si cred ca tu ne poti spune noua(fetelor) exact raspunsul corect