| Ioana_9117 a întrebat:

Atunci cand dau calculatorul pe hibernate, cum pot face sa ramana si messul deschis? adica sa fiu on? de obicei cand il dau pe hibernate, cand il deschid se deschide si mess-ul iar.singura posibilitate ar fi doar sa intru pe mail? sau si acesta se inchide?

3 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

E posibil sa se inchida conexiunea la internet cand il dai pe hibernate si automat te deconecteazi de pe mess si de pe mail

| ScorpionScream a răspuns:

Nu da HIBERNATE, click pe SWITCH USER. happy : MOTIV: procesele raman active, dar e intr-o stare de "somnolenta" > ceva gen HIBERNATE... dar e mult mai buna functia Switchhappy

| mmiizzaas a răspuns:

In niciun caz nu o sa gasesti vreo posibilitate.Atunci cand ii dai PC'ului "Stand by" nu o sa ramai online pe mess.Se inchide automat.Raman deschise doar unele pagini de internet deschise cu browsere. Baftawinking