| Ioana_9117 a întrebat:

Care este diferenta intre a inchide calculatorul si a-l da pe hibernate in afara de faptul ca atunci cand il dai pe hibernate.cand il deschizi nu se inchide nimic?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Atunci cand folosesti shoutdown calculatorul se stinge complet fara a mai avea curent in el iar atunci cand folosesti hibernate intra intr-o stare de hibernare(nu se stinge complet) iar atunci cand il pornesti toate aplicatiile pornite inainte de hibernare raman pornite.

| Stunt3r a răspuns:

Cand il dai pe hibernate consuma curent, nu foarte mult.
Cand il inchizi nu consuma nimic.

| samorez a răspuns:

Diferenta este ca cand este pe hibernate i-a putin curent, cand este inchis nu i-a deloc.