| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand ma uit pe un filmulet mai lung pe Youtube, mi se face negru ecranul, dupa care daca misc mouse-ul revine.Nu e de la filmulet, ci de la computer.Am incercat sa dau click dreapta pe dekstop si am dat la Propreties, dar nu am gasit unde sa pun sa nu se mai inchida.Am Windows 7.Va rog frumos, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop\personalizare\economizor ecran sau varianta in engleza. Aici, daca ajungi cred ca te descurci, selectezi,, fara".

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Te pot ajuta dar e mai complicat. daca vrei, iti dau un pm cu id-u meu.

| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Mai bine nu trebuie, ca eu nu am instalat inca mess.Insa multumesc.